vla_sta (vla_sta) wrote,
vla_sta
vla_sta

1 тур пройшов.Мій прогноз.

Ну шо ж Зеленський та Порошенко проходять в другий тур.
Мій прогноз, що переможе в підсумку Порошенко.

З повагою відносячись до гн-на Коломойського(і навіть на секунду не припускаючи самостійності Зеленського) допускаю, що зараз саме час "продавать".Зеленський більше коштувати ніж зараз не буде.

Коломойський президент нафіг не потрібен іншим українським олігархам, відповідно (от як це не дивно) власники бізнесів, що не бажають нового переділу власності будуть топити за стабільність(тм), тобто за Порошенко.
Комісія пострегіоналів що робить вброс за Порошенка(згідно команди від старших товаріщей) десь в Маріуполі зможе в повній мірі зрозуміти сенс словосполучення "непозбувна бентега" ТМ

Медійна компонента теж буде в цьому випадку вже іншою.Ресурс каналу 1+1 звісно чималий, тільки у телеканалу Україна+Новий+СТБ+Пятий він більший...

Хоча і цього буде замало.Потрібна буде ще і допомога самого Зеленського :)
Першою ознакою що Коломойський таки вирішив зафіксувати прибуток буде явна неадекватна поведінка його кандидата.За цим саме і буду наступні два тижні спостерігати.


З.І.Закони написання посту в ЖЖ вимагають щоб була присутня або картинка або відео.Обрав найкраще відео з Ігорем Валерйовичем Коломойським.
Tags: Політика..
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments